Výrobní, provozní a obchodní záležitosti

Věnujte se svému podnikání

Evidence zákazníků i potencionálních (vedení CRM)

Kde ve Vaší firmě evidujete své kontakty? Neevidujete, máte je v hlavě? V excelu? Jsou mnohem sofistikovanější a komplexnější aplikace, CRM.

Při naší práci využíváme cloudové CRM, které se nám osvědčilo. Pokud se orientujete na zákazníka, CRM je jasná volba. V případě, že Vaši zákazníci jsou podnikatelé a firmy, stačí zadat IČ a systém načte a doplní údaje z ARESU. Od založení zákazníka v systému máte možnost evidovat veškeré aktivity – hovory, e-maily, naplánované úkoly, obchody i faktury. Již na žádného zákazníka nezapomenete. Systém můžete po 30 dní využívat zdarma. V případě, že si budete spravovat svoji databázi sami, napište si o promo kód, poskytneme Vám dalších 15 dní zdarma.

Raynet je velice dobrý každodenní pomocník při správě Vaší databáze, Vašich zákazníků. Pokud máte absenci asistentky, nechte to na nás.

Zpracování vizualizace

Zabýváte se vybavením interiéru, exteriéru? Chtěl by Váš zákazník dříve, než se rozhodne pro koupi Vašeho produktu nebo služby, grafickou vizualizaci? Zanechte kontakt, spojte se s námi, ostatní je na nás.

Ukázky vizualizace zde

Obchodní záležitosti

Vypracujeme analýzy nákladů a výdajů s cílem najít výhodnější řešení – např. levnější energie, volání, pojistné, úvěry…